• Detail firmy

Vladimír Hašek

Základní popis

Provádění protlaků pod komunikacemi do průměru 200 mm.

Adresa

Kostelec u Holešova 259
768 43 Kostelec u Holešova

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65831896

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce.

Provádění protlaků pod komunikacemi do průměru 200 mm.

Kontaktní osoba

Vladimír Hašek - Majitel

Mobil: 606 330 316
E-mail: danielhasek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.

Firma poskytuje služby v následujících oblastech: horizontální vrtání HDD, získávání tepla GRD technologií k pohonu tepelných čerpadel, fotovoltaiky a geotechnických prací studniarskich. Máme odborný personál, který vždy přizpůsobí potřebám potencionálního zákazníka. Máme nyní důvěry mezi podniky a spotřebiteli.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.