• Detail firmy

Vladimír Fröhlich

Základní popis

Nákupna léčivých rostlin, zajišťuje prodejní výstavy léčivých rostlin a přednášky, výroba bylinkových polštářků, dušičkového a vánočního zboží.

Adresa

Za Nádražím 2473
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12329541
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nákup bylin, léčivých rostlin a přednášky

Kontaktní údaje

WWW: www.bylinyfrohlich.wz.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Fröhlich - Majitel

Telefon: +420 382 264 493
Mobil: +420 606 455 516
E-mail: bylinyfrohlich@seznam.cz
Další firmy v oboru

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.