• Detail firmy

Vladimír Fořt

Základní popis

Provádíme mechanické opravy, karosářské práce, výměny pneumatik, opravy motorů a převodovek, doplňování i čištění klimatizací, pravidelné kontroly automobilů, přípravy na technickou kontrolu včetně měření emisí a jiné související služby. Specializujeme se na vozidla tradiční české značky Škoda. Velmi dobře však rozumíme i vozům od jiných výrobců.

Adresa

Jandečkova 38
435 42 Hamr

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43183832
DIČ:  CZ7308242766

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

E-mail: info@autoservis-fort.cz
WWW: autoservis-fort.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Fořt - Majitel

Telefon: +420 476 741 008
E-mail: info@autoservis-fort.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AR Alternatory Rozruszniki s.c. Łukasz Gralicki Krzysztof Szoć

Firemní AR Alternátory Předkrmy sc spolupracuje s mnoha velkoobchody, autoservisů, dílen a dopravních společností a stavebnictví. Máme součástky pro malé automobily nebo velké budovy. Kromě toho naše kancelář je workshop, kde si můžete diagnostikovat nebo opravit v nejbližší době alternátorů a startérů.