• Detail firmy

Vladimír Duštír

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme brousicí nástroje s keramickým pojivem, honovací a superfinišovací kameny. Používáme široké spektrum technologií, což nám umožňuje pružně reagovat na přání zákazníka a udržovat špičkovou kvalitu vyrobených nástrojů.

Adresa

Pražská 260
294 71 Benátky nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63819775
DIČ:  CZ6106051171
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Brusné nástroje pojené keramicky

Prodáváme a vyrábíme brousicí nástroje s keramickým pojivem, honovací a superfinišovací kameny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 362 661
Mobil: +420 731 106 047
E-mail: dustir@dustir.cz
WWW: www.dustir.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Duštír - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.