• Detail firmy

Vladimír Drápalík

Základní popis

Nabízím služby hodinového manžela. Provádím stavební práce menšího rozsahu, sádrokartonářské práce, štukování, stavby plotů, pokládku dlažeb. Provádím drobné zámečnické práce a opravy a seřizování šicích strojů. Nabízím správcování objektů.

Adresa

Studánecká 448
463 03 Stráž nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12796158
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby pro dům, kancelář, zahradu i chatu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 879 777
E-mail: ladrap@seznam.cz
WWW: www.ladrap.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Drápalík - Majitel

Další firmy v oboru

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.