• Detail firmy

Vladimír Čermák

Základní popis

Prodej, opravy a montáž pneumatik na osobní i dodávkové automobily. Nabídka ocelových i litých ráfků, pojistných šroubů i matic, uskladnění pneumatik.

Adresa

U Závor 1373
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71352805

Výrobky, činnosti

Pneuservis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 033 947
E-mail: vladimirc@seznam.cz
WWW: www.pneucermak.eu

Kontaktní osoba

Vladimír Čermák - Majitel

Mobil: +420 775 994 711

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.