• Detail firmy

Vladimír Čermák ml.

Základní popis

Zámečnictví a kovové výrobky

Adresa

Oslavice 13
594 01 Oslavice

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60413972
DIČ:  CZ7602174547

Výrobky, činnosti

Zámečnictví a kovové výrobky

Kontaktní údaje

Mobil: 604 309 127
E-mail: cevos@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Čermák ml - Jednatel

Vladimír Čermák - Majitel

Telefon: 604 309 127
E-mail: cevos@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Borůvka - Kovoobrábění

Zajišťujeme zámečnickou výrobu, soustružnické a frézařské práce. Specializujeme se na výrobu na zakázku - např. schody, zábradlí, stavební konstrukce. Zaměřujeme se na výrobu dílů ke krbovým kamnům od různých výrobců. Sídlíme v okrese Třebíč.

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.