• Detail firmy

Vladimír Čechrák

Základní popis

Nabízíme zemní a výkopové práce,práce rypadlonakladačem.Zajišťujeme převoz materiálu na paletách,hloubení základů,jímek,jam a rýh.

Adresa

Milčice 91
289 11 Milčice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71110038

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Nabízíme zemní a výkopové práce,práce rypadlonakladačem.Zajišťujeme převoz materiálu na paletách,hloubení základů,jímek,jam a rýh.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 984 044
E-mail: vlado@astaco.cz
WWW: www.actaco.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Čechrák - Majitel

Mobil: +420 605 984 044
Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.