• Detail firmy

Vladimír Bruner

Základní popis

Zakázková výroba a montáže nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, pergol a dveří ze dřeva i lamina. Provádění půdních vestaveb.

Adresa

Donín 287
463 34 Hrádek nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61531880

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba a montáže nábytku a skříní

Zakázková výroba a montáže nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, pergol a dveří ze dřeva i lamina. Provádění půdních vestaveb.

Kontaktní údaje

E-mail: bruny.v@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bruner - Majitel

Mobil: +420 602 965 619
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Kamil Páv

Zakázková truhlářská výroba, nábytek, kuchyně, okna, dveře, pergoly atd.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.