• Detail firmy

Vladimír Bouška - Kovointerier

Základní popis

interiérových a exterierových prvků, zábradlí, schodišť, dělících stěn, krbů, grilů a zahradních doplňků. dřevo - nerez - ocel - sklo - ostatní přírodní materiály. Zakázky realizujeme dle dodané technické dokumentace.

Adresa

Horní Brašov 14
375 01 Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68531958

Výrobky, činnosti

Kovointeriér

Výroba a montáž interiérových i exteriérových prvků, vypracování technických postupů svářečských prací.

Kontaktní údaje

E-mail: vladimir.bouska@email.cz
WWW: www.kovointerier.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bouška - Majitel

Mobil: 774 974 989
Další firmy v oboru

Radek Zavadil - Kovovýroba

Specializujeme se na výrobu komínů, kouřovodů a příslušenství. Kompletní sortiment produktů naleznete v našem e-shopu. V kooperaci vyrábíme svařence na lineárních a rotačních svařovacích automatech.

Stropek kovo

Zabýváme se lisařskou výrobou, děrováním, ohýbáním, prostřihováním. Zaměřujeme se na menší díly o větších sériích. Lisujeme nerez, hliník, železné kovy. Službu nabízíme především pro firmy z Jižních Čech.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.