• Detail firmy

Vladimír Boháč

Základní popis

Nápisy na fasády,malba interiérů,výroba šablon,ručně psané písmo,plakáty.Lepená grafika-polep aut a výloh.Cedule,billboardy,transparenty,bannery,vlajky.Vyřezávané písmo,stojany,poutače,vývěsní štíty orientační cedulky.Grafické návrhy-loga.

Adresa

Černokostelecká 1151/60
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47625686
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Velkoplošný tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 783 130
Mobil: +420 604 650 922
E-mail: bohac.vladimir@seznam.cz
WWW: www.pismomalir.wz.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Boháč - Majitel

Mobil: +420 721 238 478
Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.