• Detail firmy

Vladimír Beneš

Základní popis

Formátování polykarbonátových desek Makrolon. Zastřešování pergol a teras. Opracování tabulového skla. Nabídka rámů clip-fix a skla do krbových kamen.

Adresa

Kollárova 362
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46395202
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

zastřešení pergol

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 620 395
E-mail: sklenarstvi.benes@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Beneš - Majitel

Mobil: +420 605 710 734
Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

ERTL GLAS s.r.o.

Výroba bezpečnostního a designového skla. Nabídka vrtání otvorů, řezání, frézování či opracování skel. Poskytování jednovrstvého bezpečnostního či vrstveného skla, designových produktů, bezpečnostního-izolačního skla s funkcí alarmu.

Kratochvíl - Sklenářství

Nabízíme běžné sklenářské práce - zasklívání oken, dveří, výloh, balkonu a další. Brousíme skla a zrcadla. Specializujeme se na lepení akvárií a terárií. Montujeme skla do kuchyňských linek a v nabídce máme i pískovaná skla satináto matelux nebo lepení skleněného nábytku UV lampou. Máme dlouholeté odborné zkušenosti a přizpůsobíme se Vašim konkrétním požadavkům.