• Detail firmy

Vladimír Beneš

Základní popis

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce střech, opravy střech, včetně dodávky materiálu, dále rekonstrukce rodinných domů.

Adresa

Tisovecká 902
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72036869

Výrobky, činnosti

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce střech, opravy střech, včetně dodávky materiálu, dále rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup a realizaci hrubých staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 260 350
E-mail: benes.vladimir@seznam.cz
E-mail: info@stavbybenes.cz
WWW: www.stavbybenes.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Beneš - Majitel

Mobil: +420 605 082 802
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

FOR - decor s.r.o.

Jsme jediným výrobcem strukturovaných dýhovaných desek. Zajišťujeme truhlářské práce se specializací na dýhování a lisování dle požadavků zákazníků. Vyrábíme dýhové sesazenky, dýhované tvarové dílce a imitace dřevěných trámů.