• Detail firmy

Vladimír Belfín

Základní popis

Poskytujeme ubytovací služby.

Adresa

Jáchymov 75
362 51 Jáchymov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11392681

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Ubytovací kapacita chaty Hájenky je 32 lůžek, možnost polopenze nebo plné penze. Každý pokoj má sociální zařízení a televizi se satelitem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 812 084
WWW: www.chatahajenka.com

Kontaktní osoba

Vladimír Belfín - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.