• Detail firmy

Vladimír Bělař

Základní popis

revize elektrozařízení, strojů, spotřebičů, hromosvodů, opravy, rekonstrukce, realizace el.instalací, prodej elektromateriálu, el.nářadí MAKITA, svařovací techniky OMICRON, čerpadel SIGMA PUMPY

Adresa

Beňov 7
750 02 Beňov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73874931
DIČ:  CZ6709190059
Rok založení:  2004
Počet zaměstnanců:  3
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

E-mail: belar.vladimir@seznam.cz
WWW: www.elektrobelar.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bělař - Majitel

Telefon: 604 915 831
E-mail: belar.vladimir@seznam.cz
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.