• Detail firmy

Vladimír Běhounek

Základní popis

Nabídka služeb pneuservisu, autoservisu, autolakovny. Svařování plastů. Půjčování vozidel, dovoz aut ze zahraničí, zprostředkování povinného ručení

Adresa

V Kasárnách 1281
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72281197

Výrobky, činnosti

Zpracování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 580 634
E-mail: info@autobehounek.eu
WWW: www.autobehounek.eu

Kontaktní osoba

Vladimír Běhounek - Majitel

Mobil: +420 608 241 535

Jitka Běhounková

Mobil: +420 775 109 769

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Kašpar - Autokarosářství

Zajišťujeme autoklempířské a karosářské práce. Provádíme rovnání rámů, opravy karoserií motorových vozidel i kompletní rekonstrukce karoserií.

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.