• Detail firmy

VKV projekt s.r.o.

Základní popis

Projektování ve stavebnictví, ocelových konstrukcí, strojů, technologických zařízení, elektro, inženýrská činnost a autorský dozor.

Adresa

Tovární ul. 142
330 12 Horní Bříza

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25240269
DIČ:  CZ25240269
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Projektování ve stavebnictví, ocelových konstrukcí, strojů, technologických zařízení, elektro, inženýrská činnost a autorský dozor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 072 327

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Vobruba - Jednatel

Mobil: +420 736 612 357
E-mail: jindrichvobruba@seznam.cz
Další firmy v oboru

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.