• Detail firmy

VK MANAGEMENT GROUP s.r.o.

Základní popis

Přehled všech druhů ubytování v centru Prahy a okolí pro zájemce o krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Hotel, levné ubytování, hostel, penzion, apartmán, milenecký azyl a hodinový hotel.

Adresa

Legerova 22
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26455480

Výrobky, činnosti

Ubytování

Hotel, levné ubytování, hostel, penzion, apartmán, milenecký azyl a hodinový hotel.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 261 583
E-mail: praha@hotelabe.cz
WWW: www.mileneckyazyl.iplace.cz

Kontaktní osoba

Václav Kadlec - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.