• Detail firmy

VK LAROZ DK s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou krytů na obráběcí stroje a do obráběcích center. Výroba rozvodových skříní, ocelových konstrukcí i pro FVE, potrubí, dle požadavků zhotovíme schodiště, brány, vrata, dveře, stojany, regály, přepravky, ploty, zábradlí, zásobníky.

Adresa

Tovární 725
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29304016
DIČ:  CZ29304016
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zemní vruty ocelové žárově pozinkované

- různých délek pro kotvení konstrukcí fotovoltaických elektráren stavěných na volné ploše nebo pro sloupky a vzpěry drátěných plotů a bran

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 763 086
E-mail: laroz@laroz-zamecnictvi.cz
E-mail: krizan@laroz-zamecnictvi.cz
WWW: www.laroz-zamecnictvi.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Křižan - Jednatel

E-mail: krizan@laroz-zamecnictvi.cz
Další firmy v oboru

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.