• Detail firmy

VJŠ, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme, provádíme montáž a servis žaluzií všech typů. Dodáváme rolety hliníkové a látkové, markýzy, plisé, sítě proti hmyzu, lamelové dveře, těsnění do oken a dveří. Montujeme plovoucí podlahy, stínicí doplňky firmy VELUX.

Adresa

U Dubu 740
468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28684613

Výrobky, činnosti

Prodáváme, provádíme montáž a servis

žaluzií všech typů.Dodáváme rolety hliníkové a látkové,markýzy,plisé,sítě proti hmyzu,lamelové dveře,těsnění do oken a dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 388 919
Mobil: +420 723 370 771
Mobil: +420 602 448 959
E-mail: info@vjs.cz
WWW: www.vjs.cz

Kontaktní osoba

Jiří Štorek - Jednatel

Vendulka Štorková - Jednatel

Pobočky

Štorek Jiří
U Dubu 740
468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Daniel Mazurkiewicz

Zabýváme se dodávkou oken, dveří, parapetů a stínící techniky od různých výrobců. Zajišťujeme komplexní služby - zaměření, předběžnou kalkulaci, dodávku zboží, odbornou montáž i následný servis. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Libereckého kraje a širšího okolí.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.