• Detail firmy

Vizii s.r.o.

Základní popis

Provozujeme grafické studio. Nabízíme tvorbu firemního stylu, marketingových tiskovin a značky. Zhotovujeme letáky, pozvánky, plakáty, roll-upy..

Adresa

Gajdošova 4392/7
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29297656

Výrobky, činnosti

Grafické práce, tiskoviny..

Provozujeme grafické studio. Nabízíme tvorbu firemního stylu, marketingových tiskovin a značky. Zhotovujeme letáky, pozvánky, plakáty, roll-upy, potisky, dárkové poukazy, etikety, katalogy, manuály a časopisy.

Kontaktní údaje

E-mail: nevrkla@vizii.cz
WWW: www.vizii.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Nevrkla - Jednatel

Mobil: +420 606 706 633
Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.