• Detail firmy

VIVIA, s.r.o.

Základní popis

Netradiční efektivní formy vzdělávání pro firmy v oblasti osobního rozvoje. Klademe důraz na charismatické a originální lektory, prožitkové metody výuky. Organizuje firemní kurzy a setkání v ČR i v zahraničí

Adresa

Pod viaduktem 1438/17
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28978811

Výrobky, činnosti

vzdělávání pro firmy

Netradiční efektivní formy vzdělávání pro firmy v oblasti osobního rozvoje. Klademe důraz na charismatické a originální lektory.

Kontaktní údaje

Mobil: 724 085 002
E-mail: balkova@vivia.cz
WWW: www.vivia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Balková - Jednatel

Mobil: 724 085 002

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.