• Detail firmy

VIVAT VINO, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej moravských a francouzských vín.

Adresa

Náměstí Jiřího z Poděbrad 38/1
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26162261
DIČ:  CZ26162261
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej moravských a francouzských vín.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 202 746

Kontaktní osoba

Jiří Mašata - Jednatel

Další firmy v oboru

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských, italských a portugalských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence. V nabídce naleznete vína bílá, červená, šumivá i růžová od větších i menších vinařů.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

VÍNO WINE spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!