• Detail firmy

ViVa - IN s.r.o.

Adresa

Babíčkova 1105/4
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27761509

Kontaktní údaje

E-mail: viva@viva-in.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Jániš - Jednatel

Telefon: +420 585 220 280
E-mail: viva@viva-in.cz
WWW: www.viva-in.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

Máška - izolace, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a montáži tepelných, akustických, protipožárních, chladových a průmyslových izolací ve výborném poměru kvality a ceny. Zajišťujeme výrobu izolačních skruží s AL polepem i bez polepu a výrobu izolačních pouzder na tělesa turbín, ventilů a strojních zařízení.