• Detail firmy

VITO.CZ.EU, a.s.

Základní popis

Naše společnost se zabývá výrobou nábytku z masivu a obchodem s ním.. Vyrábíme polotovary z měkého i tvrdého dřeva. Na stavební učely např. Ploty, trámy, pražce, latě, schody a další...

Adresa

Plzeňská 64
270 33 Jesenice u Rakovníka

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28415515

Výrobky, činnosti

stavební řezivo

Kontaktní údaje

E-mail: marecek.pavel@seznam.cz
WWW: www.vito-cz.eu

Kontaktní osoba

Bach Tran - Předseda představenstva

. Mareček

Telefon: 312 246 718
Mobil: 774 497 494
E-mail: obchod@vito-cz.eu
WWW: www.vito-cz.eu

Pavel Mareček - Obchodní ředitel

Telefon: 774 497 494
E-mail: marecek.pavel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.