• Detail firmy

VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

Základní popis

CK Vítkovice Tours se specializuje na Chorvatsko, Černá Hora, Albánie, Slovinsko, ale také Itálii, Krétu, Turecko nebo Bulharsko.

Adresa

Mírové náměstí 3d/519
703 39 Ostrava 3 - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44743840
DIČ:  CZ44743840
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zájezdy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 664 040
Mobil: +420 800 567 567
E-mail: info@ckvt.cz
WWW: www.ckvt.cz

Kontaktní osoba

Martin Lehocký - Ředitel

E-mail: martin.lehocky@ckvt.cz

David Honek - Jednatel

Petr Honek - Jednatel

Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Nabízíme zprostředkování pobytů na Korsice. Zprostředkujeme pro Vás rodinnou dovolenou, dovolenou pro páry nebo třeba pro skupiny. Nabízíme také zajištění trajektů a letenek na Korsiku.