• Detail firmy

VITIS & company, s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenských služeb pro firmy.

Adresa

Skůry č.23
273 21 Hobšovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26137453

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenských služeb pro firmy.

Nabídka poradenských služeb pro firmy.

Kontaktní údaje

Mobil: 606 290 057
E-mail: info@vitiscompany.com

Kontaktní osoba

Nikolay Treshchalin - Jednatel

E-shop: 606290057

Victor Koncha - Jednatel

Ecaterina Koncha - Jednatel

Další firmy v oboru

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.