• Detail firmy

Vítězslav Zimmermann

Základní popis

Firma provádí rekonstrukce, zateplování, fasády, obklady a dlažby, sádrokartony, pokládku plovoucích podlah. Staví rodinné domy na klíč.

Adresa

Zemědělská 961/13
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10554505

Výrobky, činnosti

Firma provádí rekonstrukce, zateplování,fasády

Firma provádí rekonstrukce, zateplování, fasády, obklady a dlažby, sádrokartony, pokládku plovoucích podlah. Staví rodinné domy na klíč.

Kontaktní osoba

Vítězslav Zimmermann - Majitel

Mobil: +420 736 775 880
E-mail: zimmermennmichal@seznam.cz
WWW: www.stavebniprace.wbs.cz

Michal Zimmermann - Jednatel

Mobil: 603 744 695
Mobil: 774 744 698
E-mail: zimmermannmichal@seznam.cz
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

DIAMANT AK s.r.o.

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čistících zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy a lemovky, doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže. Nabízené hliníkové čistící zóny splňují vysoké estetické a funkční nároky. Jsme tu pro Vás.