• Detail firmy

Vítězslav Šimara

Základní popis

Firma se zabývá prodejem a pronájmem pracovních plošin. Dále poskytují různé služby jako je montáž billboardů, natáčení, televizní přenosy a focení, opravy a nátěry fasád, prořezy stromů nebo jejich kácení či pomoc při odstraňování sněhu a rampouchů.

Adresa

Žebětínek 150/19
621 00 Brno - Medlánky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61445347
DIČ:  CZ6606201239
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kácení a prořezy stromů, masazení plošin v kalamitních situací jako je odstraňování sněhu a rampouchů ze střech.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 229 219
Mobil: +420 608 755 558
E-mail: plosiny@simara.cz
WWW: www.simara.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Šimara - Majitel

Další firmy v oboru

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.