• Detail firmy

Vítězslav Polášek

Základní popis

Internetový velkoobchod - maloobchod krmiv a chovatelských potřeb. Špičková krmiva BARDOG, krmiva Fokker, konzervy a pamlsky.

Adresa

Zlechov 123
687 10 Zlechov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01657895
DIČ:  CZ8308084598

Výrobky, činnosti

Granule

Špičkové granule Bardog, vyráběné v Holandsku pomocí nejmodernějších technologií s certifikátem nejvyšší kvality - GMP.

Kontaktní údaje

E-mail: bardog@email.cz
WWW: www.granulebardog.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Polášek - Majitel

Mobil: +420 739 306 756
E-mail: bardog@email.cz
Další firmy v oboru

„LIWDAR Okna Inwentarskie”

Jsme přímý výrobce plastových oken hospodářských zvířat. Okna jsou vyráběny na německém DIMEX profil systému SPECIÁL (profil tříkomorový) Double Glass Composite 4/6/4, v každém rozměru a barvy!

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.