• Detail firmy

Vítězslav Novák

Základní popis

Nabízím instalatérské a topenářské práce. Poskytuji montáž veřejných vodovodů i kanalizací. Provádím stavební práce včetně staveb wellnes studií.

Adresa

Komenského 1132/41
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46701923
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérství, topenářství, plynářství

Kontaktní osoba

Vítězslav Novák - Majitel

Mobil: +420 602 484 012
E-mail: vitezslavn@seznam.cz
Další firmy v oboru

BL facility s.r.o.

Zabýváme se revizemi vyhrazených zařízení. Provádíme opravy a montáže plynového či elektrického zařízení. Zajišťujeme kompletní správu budov. Nabízíme montáže a opravy technických zařízení budov - vodoinstalatérské, topenářské a elektroinstalační práce.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.