• Detail firmy

Vítězslav Mikulčík Kontejnerová nákladní autodoprava

Základní popis

zemní práce, terénní úpravy vykládka a nakládka materiálu do 750 kg přistavování kontejnerů dovoz cihel, písku, štěrku, drtí... doprava materiálu do 3 tun

Adresa

Lomená 564
798 27 Němčice nad Hanou

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70275203
DIČ:  CZ6206030919
  • Služby

Výrobky, činnosti

zemní práce, terénní úpravy,nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: 582 386 414
Mobil: 607 156 197
Fax: 582 386 414
E-mail: vitezslav@mikulcik.cz
WWW: www.mikulcik.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.