• Detail firmy

Vítězslav Kadlečík

Základní popis

Nabízíme zakládání zahrad. Provádíme terénní úpravy, jezírka, trávníky, zahradní studia, hřiště či výstavbu pergol a plotů

Adresa

Dolní 104/5
691 83 Drnholec

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86900234

Výrobky, činnosti

Nabízíme zakládání zahrad.

Provádíme terénní úpravy, jezírka, trávníky, zahradní studia, hřiště či výstavbu pergol a plotů

Kontaktní údaje

E-mail: info@kadlecik.cz
WWW: www.kadlecik.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Kadlečík - Majitel

Mobil: +420 607 808 412

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.