• Detail firmy

Vítězslav Hencl

Základní popis

Veškeré malířské a lakýrnické práce. Malby bytů, kanceláří, komerčních prostor. Nátěry kovových i dřevěných konstrukcí. Okna, dveře, podlahy, střechy apod.

Adresa

Jasmínová 2138
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62446223
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské a lakýrnické práce.

Kontaktní údaje

E-mail: natruto@email.cz
WWW: www.natruto.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Hencl - Majitel

Mobil: +420 775 221 112
E-mail: natruto@email.cz
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

TAPETOVÁNÍ - FIDLEROVÁ MAGDA

Specializací firmy jsou tapetářské práce. Realizujeme aplikace všech druhů tapet - vinylové, vliesové, papírové, textilní tapety, fototapety. Tapetujeme jak bytové, tak komerční prostory, a to v celém Středočeském kraji, zejména pak v okolí Benešova a Prahy - východ a západ. Chcete-li zkrášlit svůj interiér originálními a kvalitními tapetami, neváhejte se na nás obrátit!

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.