• Detail firmy

Vítězslav Beneš

Základní popis

Poskytuje komplexní, profesionální služby na klíč v oblasti firemních internetových prezentací a systémů - webdesign, tvorba webových stránek, návrh a aplikace loga - logotypu společnosti, samozřejmostí je vlastní webhosting.

Adresa

Miroslava Hamra 47
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64896391
DIČ:  CZ7503120284
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- webové stránky - webdesign a systém na míru, návrh celého projektu, kompletní zpracování vizuální podoby, vlastní výroba a použité technologie, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 764 935
E-mail: info@qf.cz
WWW: qf.cz

Kontaktní osoba

Miloš Novák

Mobil: +420 777 702 320
E-mail: mnovak@qf.cz

Vítězslav Beneš - Majitel

Mobil: +420 723 008 880
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.