• Detail firmy

VitaZdrav s.r.o.

Základní popis

VitaZdrav je výrobcem doplňků stravy. Všechny naše preparáty tak jsou navrženy a vyrobeny přímo podle potřeb českého zákazníka.

Adresa

Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03738817
DIČ:  CZ03738817

Výrobky, činnosti

Doplňky stravy

V našem portfoliu jsou vitamíny, minerály, přípravky na klouby, prostatu, trávení, močové cesty, vlasy, pleť, spánek, duševní rovnováhu, imunitu a další.Používáme pouze certifikované suroviny vysoké kvality.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vitazdrav.cz
WWW: eshop.vitazdrav.cz/

Kontaktní osoba

Jan Pliska - Jednatel

Telefon: +420 518 328 808
Další firmy v oboru

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.