• Detail firmy

VITAS Tábor, s.r.o.

Základní popis

Naše stavební činnost je zaměřena na oblast pozemních staveb. Provádíme stavby RD na klíč, bytovou, komerční a průmyslovou výstavbu. Firma má plnou autorizaci na provedení a projekci. Nabízíme k prodeji byty v klidné lokalitě v Táboře.

Adresa

Ústecká 483/11
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26093936

Výrobky, činnosti

výstavba bytových domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 256 286
E-mail: vitastabor@seznam.cz
WWW: www.vitastabor.cz

Kontaktní osoba

Vít Volf - Jednatel

Mobil: +420 602 163 125
Další firmy v oboru

J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Zajišťujeme stavební činnost na Třeboňsku a vlastníme prodejnu stavebních materiálů. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby budov.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.