• Detail firmy

VITALSTONE, s.r.o.

Základní popis

Společnost vyrábí a montuje kuchyňské pracovní desky ze Silestonu.

Adresa

Ptice 141
252 18 Ptice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27192512
DIČ:  CZ27192512
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a montáž pracovních desek z materiálu Silestone, dále i výroba kuchyňského vybavení a příslušenství.

Kontaktní osoba

David Ježek - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.