• Detail firmy

Vít Zwinger

Základní popis

Internetový prodej hasicích přístrojů.

Adresa

Jamnice 47
746 01 Jamnice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74787934
DIČ:  CZ7309185488

Výrobky, činnosti

Prodej hasících přístrojů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 607 211
E-mail: info@hasimehrou.cz
WWW: www.hasimehrou.cz

Kontaktní osoba

Vít Zwinger - Majitel

Další firmy v oboru

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.