• Detail firmy

Vít Trensinger

Základní popis

Provádím obkladačské práce, zhotovení pracovních desek a okenních parapet, kuchyňských a koupelnových desek z kamene, kameninových podlah a dalších.

Adresa

Nádražní 970/91
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49133233

Výrobky, činnosti

Pokladačství a obkladačství

Kontaktní údaje

E-mail: vit.trensinger@email.cz
WWW: www.kamen-breclav.cz

Kontaktní osoba

Vít Trensinger - Majitel

Mobil: +420 608 216 410

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.