• Detail firmy

Vít Ševčík

Základní popis

Prodej, montáž a servis televizní a satelitní techniky, domovních zabezpečovacích systémů. Návrhy a realizace společných domovních rozvodů.

Adresa

Pod Pekařkou 485/45
140 00 Praha 4 - Podolí

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48100960

Výrobky, činnosti

Montáž a servis televizní a satelitní techniky

Prodej, montáž a servis televizní a satelitní techniky, domovních zabezpečovacích systémů. Návrhy a realizace společných domovních televizních i satelitních rozvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: vitsevcik@volny.cz

Kontaktní osoba

Vít Ševčík - Majitel

Mobil: +420 603 454 550
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Miroslav Suchý

Nabízíme prodej a servis chladící techniky, tepelných čerpadel a velkokuchyňského zařízení.