• Detail firmy

VÍT MAKOVSKÝ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme instalatérské práce v oborech voda, topení, plyn, kanalizace. Dodáváme a montujeme kondenzační kotle, ohřívače vody, podlahové vytápění.

Adresa

Brněnská 292
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26924757

Výrobky, činnosti

Provádíme instalatérské práce v oborech voda,

Provádíme instalatérské práce v oborech voda, topení, plyn, kanalizace. Dodáváme a montujeme kondenzační kotle, ohřívače vody, podlahové vytápění.

Kontaktní údaje

Telefon: 547 243 491
E-mail: vitmakovsky@vitmakovsky.cz
WWW: www.vitmakovsky.cz

Kontaktní osoba

Vít Makovský - Jednatel

Mobil: 608 470 370
Další firmy v oboru

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.