• Detail firmy

Vít Kužel

Základní popis

Nabídka zprostředkovatelských služeb v oblasti obchodu. Zajištění vybavení kanceláří vhodnou technikou, zásobování spotřebním materiálem.

Adresa

Na Pěšinách 716
277 11 Libiš

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67905765
DIČ:  CZ7604102385
Rok založení:  1999
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabídka zprostředkovatelských služeb v oblasti obchodu. Zajištění vybavení kanceláří vhodnou technikou, zásobování spotřebním materiálem, poskytování poradenství v oblasti hospodárnosti kanceláře či provozu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 601 739
E-mail: info@k-business.cz
WWW: www.k-business.cz

Kontaktní osoba

Vít Kužel - Majitel

Mobil: +420 606 950 183

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.