• Detail firmy

Vít Kozel

Základní popis

Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky. Nabízíme poradenství v oblasti hardwaru a softwaru či tvorby webů. V sortimentu naleznete cartridge.

Adresa

Štěpnice 728
391 81 Veselí nad Lužnicí II

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87225280

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky.

Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky. Nabízíme poradenství v oblasti hardwaru a softwaru či tvorby webů. V sortimentu naleznete cartridge, tonery, válce, papíry různých typů a formátů. Spravujeme a navrhujeme malé i středně velké sítě.

Kontaktní údaje

E-mail: vtkozel@vtkozel.cz
WWW: www.vtkozel.cz

Kontaktní osoba

Vít Kozel - Majitel

Mobil: +420 607 270 377
Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.