• Detail firmy

Vít Košák - VK Construct

Základní popis

Nabízíme stavbu rodinných domů, přestavby, rekonstrukce, půdní vestavby, zateplení domů, termo fasády. Provádíme stavby na klíč, kompletní stavební práce, střechy, rekonstrukce bytových jader, zednické práce, sádrokartony, obklady a výkopové práce.

Adresa

Zámecká 95
789 73 Úsov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48433471

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavbu rodinných domů, přestavby.

Rekonstrukce, půdní vestavby, zateplení domů, termo fasády. Provádíme stavby na klíč, kompletní stavební práce, střechy, rekonstrukce bytových jader.

Kontaktní osoba

Vít Košák - Majitel

Mobil: 777 590 703
E-mail: vkosak@atlas.cz
WWW: www.vkconstruct.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.