Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Vít Humpl

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

Výrobky, činnosti

Okna – dřevěná, špaletová
V nabídce naleznete také zakázkovou výrobu špaletových a dřevěných oken. Při výrobě dřevěných a špaletových oken používáme pouze materiál té nejvyšší kvality.

Interiérové dveře
Zaměřujeme se také na výrobu interiérových dveří. Nabízíme interiérové dveře z různých druhů dřeva a barev. Zrealizujeme Vaši představu ve skutečnost.

Kuchyňské linky na zakázku
Přejete si novou kuchyň? Zhotovíme pro Vás veškerý nábytek do kuchyně, včetně kuchyňských linek na zakázku. U kuchyňských linek na zakázku Vám předložíme návrhy, vytvoříme prezentaci a poté vyrobíme.

Regály, vestavěné skříně
Máte nedostatek volného prostoru? Na míru Vám vytvoříme regály a vestavěné skříně dle požadavku. Nejprve vše prodiskutujeme, poté Vám předložíme 3D prezentaci a následně regál a vestavěnou skříň sestavíme.

Dýhovaný nábytek
Vyrábíme na míru dýhovaný nábytek, například židle, stoly, lavice, komody, obývací stěny, knihovny, postele, prostě vše, na co jen pomyslíte.

Schody, schodiště, madla
Nabízíme zrealizování schodů, schodišť i madel dle přání zákazníka. Schodiště včetně veškerého příslušenství navrhneme, vyrobíme a zároveň namontujeme u Vás doma.

Můstky dřevěné
Zabýváme se také výrobou dřevěných můstků. Dřevěné můstky se stanou účelovými, ale i skvělými doplňky na Vaší zahradě.

Zahradní domky, altány
Chtěli byste na zahradě postavit zahradní domek nebo altán? Rádi ho pro Vás vytvoříme. Práci odvádíme svědomitě, rychle a především kvalitně.

Pergoly, stání
Vyberte si u nás ze široké škály pergol a stání, které Vám budou sloužit jako efektivní ochrana proti sluníčku, větru i deštěm.

Prodejní pulty, vybavení hospod a restaurací
V neposlední řadě se zabýváme kompletní výbavou do restaurací, hotelů i obchodů. Prodejní pulty, vybavení hospod a restaurací realizujeme na zakázku a disponujeme širokým výběrem.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz