• Detail firmy

Vít Hanzlík

Základní popis

Autoservis - osobní vozy - diagnostika motorových vozidel Pneuservis. Odtahová služba.

Adresa

Zvoleněves 197
273 25 Zvoleněves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14465001

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 583 204
E-mail: suzukikh@seznam.cz
E-mail: golfvh@seznam.cz
WWW: www.hanzlik-auto.euweb.cz

Kontaktní osoba

Vít Hanzlík - Jednatel

Mobil: +420 603 308 621
Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.