• Detail firmy

Vít Gabštůr

Základní popis

Safe Logistics, Vám nabízí zajištění mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy, včetně ochrany kamionů převážejících citlivé zboží. Zajišťujeme služby pro široké spektrum zákazníku v ČR , EU hlavně však Balkán.

Adresa

U Stadionu II. 1708
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66322022

Výrobky, činnosti

Safe logistics

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava.

Kontaktní údaje

E-mail: petr@safelogistics.cz
WWW: www.safelogistics.cz

Kontaktní osoba

Vít Gabštůr - Jednatel

Telefon: 728 881 748
E-mail: petr@safelogistics.cz
Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

Karel Fikejs

Provoz vnitrostátní nákladní silniční dopravy se specializací na přepravu dřevařské kulatiny. Nákladní doprava auty SCANIA s dlouhým návěsem do 12 t. Zajistíme Vám palivové dřevo i s dopravou až na místo určení. Zajišťujeme agroslužby. Sběr obiloviny kombajnem.

AUTODOPRAVA Milan Sihelský

Provozujeme sklápěcí a valníkovou přepravu. V současné době je naší hlavní činností přeprava sypkých materiálů. Právě velký rozvoj ve sklápěcí dopravě byl podnětem k rozšíření našeho vozového parku o další vozy a návěsy s vyšší tonáží. Servisujeme nákladní vozy a provádíme ověřování tachografů.