• Detail firmy

Vista - JH, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme klempířské prvky, komínové stříšky a lišty do 6m. Prodáváme krytiny, střechy, tašky KM BETA, BRAMAC, TONDACH, šindele KATEPAL, IKO, plechy, žlaby, svody, okapy, trapézy ARCELOR MITTAL, LINDAB, K&J&G, SAG, střešní okna, latě, folie.

Adresa

Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28116461

Výrobky, činnosti

Klempířské prvky

Vyrábíme klempířské prvky, komínové stříšky a lišty do 6m. Prodáváme krytiny, střechy, tašky KM BETA, BRAMAC, TONDACH, šindele KATEPAL, IKO, plechy...

Kontaktní osoba

Jiří Vistořín - Jednatel

Telefon: +420 384 362 653
Mobil: +420 777 310 453
E-mail: zbrane.vista-jh@seznam.cz
WWW: www.vista-jh.cz
Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.