• Detail firmy

Vision - CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování ve 254 pokojích vybavených koupelnou se sprchovým koutem, WC, satelitní televizí a telefonem. Zajišťujeme úschovnu zavazadel, atd.

Adresa

Na Bělidle 2/830
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26439310

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Vhodné pro organizování školení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 822 276
Fax: +420 274 811 481
E-mail: reservation@hoteljuno.cz
WWW: www.hoteljuno.cz

Kontaktní osoba

Thomas Gerschpacher - Jednatel

Jiří Volinka

Telefon: +420 266 072 111

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.